Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Aileler ve çiftler arasında genellikle iletişim problemlerinden dolayı çeşitli sorunlar meydana gelir. Tüm bu sorunlar iletişimi daha sağlıklı hale getirerek çözülebilir. Aile ve çift terapisi konusunda uzman destek sağlıyoruz.

Kendinizi değersiz, çaresiz ya da ümitsiz mi hissediyorsunuz? Bu durumdan kurtulabilirsiniz. Günümüzde depresyon pek çok kişide görülebilen yaygın bir problemdir. Depresyon tedavisi için uzman destek sağlıyoruz.

Anksiyete tedavisi olan bir duygudurum tablosu olarak tanımlanabilir. Anksiyete bozukluğu günümüzde en çok rastlanan problemlerden birisidir. Anksiyete tedavisi için uzman destek sağlıyoruz.

Geçmişte yaşadığınız bir olay bugün halen düşüncelerinizi, davranışlarınızı ve yaşantınızı etkiliyorsa bu travmatik durum ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalısınız.

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.