Skip to content Skip to footer
Hem bağımlılık hem de anksiyete tedavisi için buraya başvurdum ve Şenay hanımla görüşmeye başladım. İlk kez bu kadar uzun bir süre oldu alkolden uzak kalalı. Ayık dolaşmanın tadına varmaya başladım. Anksiyetemde azaldı bu arada. ikisinin arasındaki bağlantıyı bana sağolsun çok iyi anlattı Şenay hanım. Kendiisine çok teşekkür ediyorum şimdilik herşey çok iyi gidiyor.
Danışan R.
IP Adress: 94.123.232.220
Betül hocam ile kısa bir süre oldu görüşmeye başlayalı. henüz ikinci görüşmemizi yaptık ama kendimi gerçekten iyi hissediyorum. uyguladığı testte olsun seans sırasında olsun profesyonel tavrı çok hoşuma gitti. iyi psikologların var olduğunu da gördüm birkaç kötü denememden sonra. betül hocam hem profesyonel hem de çok iyi bir dinleyici bence. kesinlikle tavsiye ederim bunun için buraya yazdım.
Danışan K.
IP Adress: 37.230.109.225
esnayi hanıma gittiğim günden beri kendimi çok iyi hissediyorum. üstelik bulundukları bölgeye göre oldukça uygun ücretle çalışıyorlar. kesinlikle tavsiye ediyorum.
Danışan Z.
IP Adress: 95.13.39.200
Burası hakkında aslında söylemek istediğim iki şey var. Olumsuzluktan bahsedeceğim için yayınlanırmı bilmem ama yine de yazacağım. Öncelikle bundan iki ay önce burada bir hanımefendiyle görüşmeye başladım daha doğrusu bir görüşme yaptık ve hiçbir müdahale etmeden beni dinledi. sadece bazı sorular sordu. sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi bir sonraki görüşmede konuşabileceğimizi söyledi. ben kendisine panik atakla gitmiştim ve rahatlamak istiyordum. Tabi sinirlendim ona belli etmemeye çalıştım sonra çıkınca durumu sekreter hanımefendiye anlattım ve terapistimi değiştirmek istediğimi söyledim. burada kuruma dair görüşlerim değişti açıkçası çünkü sekreter dilan hanım beni çok rahatlattı, terapist değiştirmenin benim hakkım olduğunu anlattı ve beni bir diğer terapiste başka bir gün için yönlendirdi. ikinci görüştüğüm psikoloğun yaklaşımını sevdim gerçekten. hem beni dinledi hem sorular sordu hem de çok iyi bir ilişki kurduk. şimdi seanslara anlatmak istediklerimi hevesle anlatmaya gidiyorum. diğer psikologtan memnun kalmadım ama bu merkezin gerçekten çok özverili çalışanları var ve en azından benim psikoloğum harika biri.
Danışan Y.
IP Adress: 46.106.126.158
Senay hanımla görüşmeye başlayalı kısa zaman oldu. Ancak kendisi çok iyi bir psikolog kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok iyi dinliyor değer veriyor ve hastası için araştırıyor öğreniyor öğretiyor. öyle saate bakan tiplerden değil yani dediğim gibi herkese tavsiye ederim
Danışan S.
IP Adress: 73.581.233.41
Ebru hanımla bir süredir Kadıköy şubesinde görüşmekteyim. İlk başlarda pek bir değişim hissetmediğimi başta belirtmeliyim yalan söylemeyeceğim. Belki de henüz psikolog ile neler yapılır bilmiyordum belki ondan olmuştur. Ancak son zamanlarda değişimi daha iyi görüyorum kendimde. Gerçekten değiştim baya. Eskiden kocamla yaşadığım tartışmalarda kendime zarar verirdim şimdi gerçekten kendimi kontrol etmeye başladım baya baya. Ebru hanımı tavsiye ederim ama şunu söyleyeyim tavsiye vermiyor. Ben psikolog tavsiye verir diye düşünüyordum hep. Meğer doğrusu buymuş ilk başta baya şüphe etmiştim niye böyle diye ama internette de araştırdığımda gördüm psikologların tavsiye vermediğini. Burayı okuyanlar olursa psikologlar tavsiye vermiyor arkadaşlar sizin kendi sorunlarınıza kendi çözümlerinizi bulmanıza yardımcı olıyorlar. Uzun lafın kısası Kadıköy şubedeki Ebru hanımı öneririm herkese.
Danışan E.
IP Adress: 81.214.138.74
Esnayi hocam sizi çok seviyorum. benim gibi zor bir hastayla uğraştığınız için. benim hiç susmayan halime katlandığınız için. o odadan her çıktığımda beni rahatlattığınız için. bunlar için ve her şey için size teşekkür ederim. diğer psikologları bilmem tabi ama esnayi hocamı herkese öneririm.
Danışan H.
IP Adress: 85.97.34.105
Merve hocamız için buraya yazıyorum. Biz çift olarak geldik kendisine eşimle beraber. Ayrılma aşamasındaydık. Aslında ayrılacaktık ama bir kez de psikolog ne diyecek belki birşeyler değişir diye geldik. Yani umudumuz yoktu kendimizle ilgili ama ilk görüşmeden çıktığımızda apartmanın önünde ben eşimin yüzüne baktım o da bana baktı. dedik bi dinleyelim bu hafta bize bir ödev verdi. Yapalım şu ödevi dedik sonra birbirimizi dinlemeyi öğrendik. Şimdi çocuklarımızla bir süredir mutlu bir ailemiz var tekrardan. Bizi tekrar bir araya getirdiği için ona teşekkür ederiz eşimle beraber 🙂 🙂
Danışan S.
IP Adress: 193.192.122.19
Ebru Hanım güzel kızım benim. Ben onun hastası değilim ama oğlum hastasıdır. Oğlumun durumunu düzelttiği için onu çok seviyorum. Oğlum 12 yıldır esrar içerdi. Artık gözlerin altı mosmor olmuştu hayattan kopmuştu oğlum. En sonunda çok ağladığımı görünce ikna oldu ve birlikte gittik Ebru kızıma. 1 aydır oğlum kullanmıyor bu zıkkımı Ebru kızımın sayesinde. Daha uzun sürecekmiş tedavisi ama ben şimdiden çevremde benim gibi olan tüm annelere babalara tavsiye ediyorum bu merkezi. Kadıköy Göztepede çok da kolay bir yerde
Danışan L.
IP Adress: 176.41.191.212
Zeynep Beril Tonyalı ile 12.seansımız bitti ve artık iki haftada bir görüşüp birkaç hafta sonra terapimizi bitireceğiz. Kaygılarımdan kurtuldum. İlaç da kullandım ama kesinlikle terapist olarak psikolog Zeynep Beril hanımı tavsiye ederim.
Danışan Ç.
IP Adress: 149.0.112.224
4 aylık bir sürecin ardından terapi seanslarımız geçen hafta bitti. Geldiğimde ne kadar kötü isem şimdi bi o kadar iyiyim. Psikolog Merve hanıma selamlar 🙂
Danışan İ.
IP Adress: 176.42.218.92
Esnayi İbrahimli hocamla seanslarımızı 2 aydır devam ettiriyoruz. Kronik bir ruhsal rahatsızlığım olduğu için uzun yıllardır terapi görürüm. Fayda gördüğüm zamanlarda oldu hiç fayda görmediğim zamanlarda oldu başka hocalardan. Daha önce kendimi hissetmediğim kadar kötü hissettim ve Esnayi hocama geldim. Çok kötü haldeydim açıkçası ilk iki haftada kötü hissettim yine. Ama sonra yavaş yavaş düzelmeye başladım biraz daha iyiyim şimdi. Benim tedavim uzun sürecek belli zaten rahatsızlığım kronik. Esnayi hocamı herkese tavsiye ederim şundan dolayı kendisi çok iyi bir dinleyici ve çok iyi yerlerde çok iyi analizler yapıyor. Söyledikleri yaşadığınız sorunu çok iyi anlatıyor. Kısaca iyi hissediyorsunuz ben herkese tavsiye ederim. Zaten onun için buraya yazma ihtiyacı hissettim.
Danışan T.
IP Adress: 176.42.218.235
Beril Hanımla bir süredir psikoterapi seanslarımız devam ediyor. Beni artık hayattan soğutan okb sorunumdan dolayı başvurdum kendisine. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir psikolog, çok sıcakkanlı, güleryüzlü bir hanımefendi. Kendisinin özgeçmişini okuduğumda yurtdışında iyi bir okuldan mezun olduğunu gördüm ve güvendim. Harika başladık ve harika gidiyor bayadır. tereddütsüz gidiyorum ve yavaş yavaş takıntılarımdan kurtuluyorum.
Danışan F.
IP Adress: 95.70.246.87
2 aydır Psikolog Beril hanımla görüşüyorum ve şimdiden yaklaşımıyla ve yardımlarıyla kendimi çok daha iyi hissediyorum. Kendisi çok naif ve harika bir insan. Sorunlarımla artık kendi başıma mücadele etmemi öğretiyor bana. teşekkür ederim sizlere
Danışan B.
IP Adress: 111.235.34.116
Ben 1.5 aydır Esnayi hanımla devam ediyorum. 3 yıldır bipolar bozukluk tanım var ve doktor doktor dolaştım. İlaç alsam da ataklarım hep nüksetti. İki kez intihar ettim ve ailem kurtardı hep. Daha önce 3 kez psikoloğa gittim ve hiç iyi ilişki kuramadım. Ama esnayi hanım çok farklı davrandı bana. Gttiğim psikologlar hep şunu yap bunu yap diye tavsiye verirlerdi. Esnayi hanımı seçtiğimde onun bilişsel davranışçı terapi bilgisine ve deneyimine güvendim. Hata yapmamışım gerçekten de çok memnunum şimdi. Hastalığımdan dolayı tedavim uzun sürecek ama ben sonuçta iyileşeceğim. Bana bu güveni esnayi hocam verdi. Kesinlikle kendisini tavsiye ederim. Bipolar gibi ağır bir hastalıkta bile kendimi artık daha iyi hissediyorum.
Danışan Z.
IP Adress: 45.158.14.85
Esnayi hocama gelişimin 2.ayındayım. Depresiftim çok ve kendimi aşırı kötü hissediyordum. Bir de üstüne sevgilimden ayrılmıştım. Ağlama krizlerine giriyordum ve aşırı kötüydü herşey benim için. Bu dönemde Esnayi hanıma geldim. İlaç için beni önce yönlendirdi ama ben ilaçları kullanmaya karşı aşırı mesafeliydim. Bana ilaçları anlatmaya başladı. Hiçbir psikiyatrist bana böyle bahsetmemişti ilaçlardan. Bir psikoloğun sizinle bu kadar ilgilenmesi, sizin için çabalaması sizi de cesaretlendiriyor ve motive ediyor. Eğer bir başkası benim için bu kadar uğraşıyorsa ben kendim için neden uğraşmıyorum dedim kendi kendime. Zor oldu ama şu anda cidden çok daha iyiyim. Majör depresyonda iyileşme sürecindeyim. Hiçbir şey toz pembe değil belki şu an. Belki o kadarını da beklemiyorum ama kesinlikle daha mutluyum. Her ne kadar profesyonel olsada bir insanın sizin için uğraşması ve didinmesi ne bileyim mutlu ediyor insanı sanırım. Değerli hissediyorsunuz kendinizi.
Danışan C.
IP Adress: 178.250.88.27
3 haftadır Psikolog Şevval hanımla görüşmekteyim. Henüz daha erken olduğunu biliyorum bazı şeylerin değişmesi için ama kendimi karşısına oturduğumda rahat hissediyorum. Sanki bir dost gibi ama sınırları olan ve sana iyi gelecek bir dost gibi seni dinlediğini fark ediyorsun. Ben kendisine buradan teşekkür etmek için yazdım. Seanslarımız çok iyi gidiyor.
Danışan R.
IP Adress: 185.205.94.218
Merve hanım ile görüşmelerimizin 3.haftası. Şimdi henüz tabi sonuçları konuşmak açısından çok erken ama şunu söyleyebilirim ki 18 ayrı psikoloğa giden birisi olarak sanırım Merve hanım yaşadığım sorunla ilgili son psikoloğum olabilir. Ben bu terapi işlerine çok para harcadım kaygılarım endişelerim bitsin diye. Bir yerde para pul önemini yitiriyor. 3 hafta önce Mentalium Psikolojiye geldim ve terapistimle çalışmaya başladık. Hatta bu hafta bir ev ödevi verdi bana. Şimdilik her şey harika gidiyor. Merve hanıma teşekkür ederim.
Danışan D.
IP Adress: 88.243.215.145
Kızımı Kadıköy şubesinde çalışan Merve hanıma götürdük. 4 ay oldu. kızımın altına kaçırma sorunu vardı bir türlü çözüm bulamıyorduk. çok üzülüyordum çok ağlıyordum bu durumuna kızımın. ama neyseki sorunumuza sonunda bir çözüm bulabildik. geçen hafta son seansı yaptılar ve kızım zaten bir süredir idrarını kaçırmıyor hiç. merve hanımı herkese tavsiye ederim.
Danışan A.S
IP Adress: 46.106.239.56
Onur bey ile görüşmemiz harika geçti. Bu hafta tedavi görmeye başladım. Uzun yıllardır yoğun alkol kullanımı olan biri olarak bu kez alkolü bırakmaya kararlıyım. Kendisinin tecrübesinden faydalanarak alkolü bırakacağım. ilk görüşmemiz çok iyi geçti tavsiye ederim. Kadıköy bölgesine çok uzak olmama rağmen çok güven veren bir uzman profili çizdiği için uzun geçecek yola katlanacağım.
Danışan C.
IP Adress: 78.184.201.103
Merve hanımla 2 hafta önce seasnlarımı tamamladım. Kendisi bence çok iyi bir psikolog. Yaklaşık 5 aylık bir sürenin ardından çok zorlandığım obsesif davranışlarımdan kurtuldum. Hayatım zindana dönüyordu ve ilaç tedavileri fayda etmiyordu. Kendisiyle harika bir uyum yakaladık. Uzun süredir zorlandığım ve bütün hayatımı etkileyen hastalığımı sayesinde atlattım. Ayrıca çok iyi bir ekip burası. Zeynep hanım randevularımı düzenleyen hanımefendiye de çok teşekkür ederim. Kadıköy psikolog araştırmalarım meyvesini verdi kesinlikle ve bu harika merkezi buldum, iyi ki bulmuşum.
Danışan T.
IP Adress: 85.102.11.149
Yaklaşık 5 ay önce yaşadığım ağır ruhsal sorunlar sebebiyle psikolog Şevval hanımla görüşmeye başladık. Kendisiyle ilk görüşmenin ardından çok rahatladım. Şevval hanım çok iyi bir dinleyici ve kesinlikle iyi bir terapist. Psikoloğum bu süre zarfında kendimi o kadar iyi hissettirdi ki ben 5 ayda bu kadar toparlanabileceğimi hiç düşünmemiştim. Hem donanımlı terapistleri hem de makul psikolog ücretleri sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim.
Danışan Z.
IP Adress: 78.188.194.147
3 yaşındaki kızımızın idrar kaçırma sorunu sebebiyle psikolog Merve hanıma geldik. Oyun terapisi yapan bir psikolog hanım Merve hanım. Kızım inanılmaz sevdi onu. Hatta birkaç kez de ona kendi yaptığı resimlerden hediye etti 🙂 Hem benim kızıma hem de gördüğüm kadarıyla diğer çocuklara yaklaşımı çok güzel. Ses tonu mükemmel Merve hanımın. Biz kendisine 3 ay devam ettik ve harika netice aldık. Kızım artık idrarını geceleri altına yapmıyor. Meğerse sorunumuz kaygı bozukluğu imiş. Açıkçası ben böyle birşey olduğunu düşünmezdim ama korku sorunu çıktı içinden. İyi ki Merve hanımla görüştük. Kızım hala onu soruyor arada Merve ablasına götürebilirim onu çok özledik. İstanbul 'da tavsiye edebileceğim en iyi psikolog olabilir Merve hanım.
Danışan B.
IP Adress: 92.119.56.244
Esnayi Hanımla doktorumun koyduğu anksiyete bozukluğu tanısına dayanarak görüşmeye başladım. Kadıköy de oturduğum için yakındı da. Yaptırdığı egzersizler olsun, konuştuğumuz şeyler olsun bana çok iyi geldi. Görüşeli daha 6 hafta oldu ama en azından artık ataklar geldiğinde bile kendimi daha rahat hissediyorum. Kesinlikle çok iyi geldi bana bu görüşmeler devam da etmeyi düşünüyorum tedavim bitene kadar. Psikolog Esnayi hanımı çevremdekilere de tavsiye ettim. Ayrıca kurumla alakalı da söylemek istediklerim var. Yardımcıları randevular konusunda çok ilgili. Daha önce gittiğim iki merkezle iletişime geçmek için saatlerce beklemek zorunda kalıyordum mesajlara cevaplar çok geç gelirdi. Ama burası öyle değil. En geç 10 dakikada hemen yeni randevu ayarlanıyor. Kendinizi ilgili bir merkezde daha güvende hissediyorsunuz. Teşekkür ederim size.
Danışan H.
IP Adress: 5.25.31.88
Psikolog Merve hanımla bu 14.görüşmemiz ve hemen hemen sürecin sonuna geliyoruz. Yaşadığım bazı sorunlar sebebiyle Merve hanıma gitmeye başladım. Daha önce defalarca ilaç almıştım ama depresyonum hep tekrarlamıştı. Bazı psikologlara gittim uzun süreler de devam ettim ama bu kadar verim alamamıştım. Merve hanım öncelikle çok iyi bir dinleyici. Ben herkeze kendimi anlatamam ama ona ne yaşadıysam hatırlayabildiğim kadarıyla anlattım. Mesleğine çok hakim biri. İlk başta kadın bir uzmanla görüşeceğim için tedirgindim ancak iyi ki Merve hanımı seçmişim. Kendimi şuanda çok iyi hissediyorum ve bir süre daha devam edicem. Kurum hakkında da oldukça iyi bir izlenimim olduğunu söyleyebilirim. Düzenli bir şekilde sizi arar ve ilgilenirler. İnanılmaz tatlı bir hanım var randevuları ayarlayan. Saat kaç olursa olsun ulaşabiliyorsunuz. Ben başka yerlerde akşam saatlerinde kimseye ulaşamazdım. Teşekkür ederim hepinize.
Danışan A.K
IP Adress: 178.243.35.185
Psikolog Onur bey ile görüşeli kısa bir süre oldu ancak gerçekten kendimi şimdiden bile çok iyi hissediyorum. Ben kumar bağımlılığı sebebiyle başvurdum. Onur bey hem tecrübeli hem de çok ilgili bir uzman. Öyle güzel tanımları, öyle güzel benzetmeleri var ki kendinizi çok iyi hissediyorsunuz karşınızda donanımlı birini görünce. Kendisine başladığımdan beri oynama isteği olsa da uzak durabiliyorum. Her ne kadar Kadıköy ve Göztepe geliş gidiş açısından bana çok zor olsa da Gebzeden gelip gitmek bile güzel hocamızla görüşebilmek için.
Danışan Ö.
IP Adress: 85.153.200.213
Psikolog Mehmet Direkli ile görüştüğümüz 6.aydayız. Zor bir bağımlılık sürecinin ardından biraz da ailemin desteğiyle kendisine başvurdum. 5 ayı geçkin zamandır temiz kalmaktayım. Mehmet Bey kadar merkeze de teşekkür ederim. Birçok merkezden çok daha uygun seans ücretleri var ve çok kaliteli bir hizmet sunuyorlar.
Danışan S.
IP Adress: 92.119.56.20
Merve Hanımla görüşmelerimizi iyileşmem sebebiyle sonlandırdık. Yaklaşık 3 ay sürdü görüşmelerimiz, kendisine başvurduğumda hiç iyi hissetmiyordum açıkçası. Buraya yazma sebebim de özellikle onu kesinlikle tavsiye ederim herkese. Çok sıcak ama aynı zamanda çok profesyonel birisi. Bana yaklaşımını çok sevmiştim. Başka yerlere de gittim önceden ancak sanki karşınızda hadi anlatta git diyen biri vardı hep. Şuanda sayesinde çok iyiyim allaha şükür. Kadıköy Göztepe şubesine gidecek herkese tavsiye ederim Merve hanımı herkese.
Danışan B.
IP Adress: 77.72.189.238
Merve hanım siz bir tanesiniz. Bir süre kendisine devam ettim ve şehirdışına taşındığım için bıraktım. Bıraktığımda kendimi eskisinden çok daha iyi hissediyordum. Merve hanımı tavsiye bile ettim birkaç arkadaşıma
Danışan Z.
IP Adress: 149.0.243.162
Onur bey ile ilk görüşmemiz tam 1 sene öncesine denk geliyor. Ona gittiğimde kumar oynamayı durduramayan bir adamdım. İki evim gitmişti ve karım da gitmek üzereydi. Kendimi öldürmeyi düşünürken dedim ki bir şans tanıyacagım kendime ve iyi bir psikoloğa gideceğim. İnternette gördüm kendisinin ismini ve burayı aradım. İlk görüşmede bir şey beni ikinci görüşmeye gelmemi sağladı artık sıcaklığı mı desem kendisinin yoksa kendisine inanmam mı desem bilemedim. Ama ikinci görüşmeye de gittim sonra birkaç görüşme gittim ama çevremdeki çoğu bağımlı gibi bende bıraktım tedaviyi. Sonra bir gaza geldim tekrar tedavi olayım dedim başka bir psikoloğa gittim ama uzmanlık alanı bağımlılık değilmiş demek hı hı demekten başka bir şey demedi üç görüşme boyunca. O an Onur bey aklıma geldi ve tekrar randevu aldım. Geçen hafta tedavimiz bitti ve ben o ikinci gidişimden beri hiç kumar oynamadım. Artık canım da istemiyor. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Ailem kurtuldu sayesinde yeniden bir aile olduk.
Danışan M.
IP Adress: 89.22.227.45
Psikolog Mehmet ile görüşeli sanırım 2 ay oluyor. Özellikle kumar sorunu yaşıyorsanız beyefendiyi tavsiye edeceğim. 2 aydır oynamıyorum inşallah daha da uzatacağız bu süreyi. Şimdilik her şey çok iyi gidiyor beklediğimden de iyi yani.
Danışan S.
IP Adress: 88.230.83.178
Psikolog Şevval Hanımefendi harikadır. Bana EMDR yöntemi uyguladı, geçmişte yaşadığım bazı tatsız olaylardan dolayı gitmiştim ben. Hem iyi bir terapist hem de iyi bir insan bence
Danışan Ç.
IP Adress: 77.92.111.95
Merve Hanım'la görüşmem sonuçlarını birkaç ay içinde verdi ve şuan kendimi çok çok iyi hissediyorum. Göztepe semtinde çok fazla psikolojik danışmanlık merkezi olması sebebiyle kafam karışmıştı kendisine gitmeye karar verdiğimde ancak biraz psikolog ücretleri sebebiyle biraz da Merve hanımın diğer merkezlerdeki psikologlara göre daha iyi bir özgeçmişinin olması sebebiyle tercih ettim. iyi ki etmişim gerçekten. ilk görüşmede dahi rahatlayarak çıktım seanstan. dediğim gibi hem psikolog ücretleri açısından harika bir yer burası hem de Merve hocam harika. kesinlikle hem burayı hem de Merve hanımı tavsiye ederim.
Danışan S.R
IP Adress: 78.75.122.82

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2023. Tüm Hakları Saklıdır.