Skip to content Skip to footer
Onur hocam ile kısa bir süre oldu görüşmeye başlayalı. henüz ikinci görüşmemizi yaptık ama kendimi gerçekten iyi hissediyorum. uyguladığı testte olsun seans sırasında olsun profesyonel tavrı çok hoşuma gitti. iyi psikologların var olduğunu da gördüm birkaç kötü denememden sonra. onur hocam hem profesyonel hem de çok iyi bir dinleyici bence. kesinlikle tavsiye ederim bunun için buraya yazdım.
Danışan K.
IP Adress: 37.230.109.225
Hem bağımlılık hem de anksiyete tedavisi için buraya başvurdum ve Şenay hanımla görüşmeye başladım. İlk kez bu kadar uzun bir süre oldu alkolden uzak kalalı. Ayık dolaşmanın tadına varmaya başladım. Anksiyetemde azaldı bu arada. ikisinin arasındaki bağlantıyı bana sağolsun çok iyi anlattı Şenay hanım. Kendiisine çok teşekkür ediyorum şimdilik herşey çok iyi gidiyor.
Danışan R.
IP Adress: 94.123.232.220
Burası hakkında aslında söylemek istediğim iki şey var. Olumsuzluktan bahsedeceğim için yayınlanırmı bilmem ama yine de yazacağım. Öncelikle bundan iki ay önce burada bir hanımefendiyle görüşmeye başladım daha doğrusu bir görüşme yaptık ve hiçbir müdahale etmeden beni dinledi. sadece bazı sorular sordu. sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi bir sonraki görüşmede konuşabileceğimizi söyledi. ben kendisine panik atakla gitmiştim ve rahatlamak istiyordum. Tabi sinirlendim ona belli etmemeye çalıştım sonra çıkınca durumu sekreter hanımefendiye anlattım ve terapistimi değiştirmek istediğimi söyledim. burada kuruma dair görüşlerim değişti açıkçası çünkü sekreter hanım beni çok rahatlattı, terapist değiştirmenin benim hakkım olduğunu anlattı ve beni bir diğer terapiste başka bir gün için yönlendirdi. ikinci görüştüğüm psikoloğun yaklaşımını sevdim gerçekten. hem beni dinledi hem sorular sordu hem de çok iyi bir ilişki kurduk. şimdi seanslara anlatmak istediklerimi hevesle anlatmaya gidiyorum. diğer psikologtan memnun kalmadım ama bu merkezin gerçekten çok özverili çalışanları var ve en azından benim psikoloğum Onur bey harika biri.
Danışan Y.
IP Adress: 46.106.126.158
Onur beyle görüşmeye başlayalı kısa zaman oldu. Ancak kendisi çok iyi bir psikolog kesinlikle herkese tavsiye ederim. Çok iyi dinliyor değer veriyor ve hastası için araştırıyor öğreniyor öğretiyor. öyle saate bakan tiplerden değil yani dediğim gibi herkese tavsiye ederim
Danışan S.
IP Adress: 73.581.233.41
Onur bey ile görüşmemiz harika geçti. Bu hafta tedavi görmeye başladım. Uzun yıllardır yoğun alkol kullanımı olan biri olarak bu kez alkolü bırakmaya kararlıyım. Kendisinin tecrübesinden faydalanarak alkolü bırakacağım. ilk görüşmemiz çok iyi geçti tavsiye ederim. Kadıköy bölgesine çok uzak olmama rağmen çok güven veren bir uzman profili çizdiği için uzun geçecek yola katlanacağım.
Danışan C.
IP Adress: 78.184.201.103
Onur beyle 2 hafta önce seasnlarımı tamamladım. Kendisi bence çok iyi bir psikolog. Yaklaşık 5 aylık bir sürenin ardından çok zorlandığım obsesif davranışlarımdan kurtuldum. Hayatım zindana dönüyordu ve ilaç tedavileri fayda etmiyordu. Kendisiyle harika bir uyum yakaladık. Uzun süredir zorlandığım ve bütün hayatımı etkileyen hastalığımı sayesinde atlattım. Ayrıca çok iyi bir ekip burası. Zeynep hanım randevularımı düzenleyen hanımefendiye de çok teşekkür ederim. Kadıköy psikolog araştırmalarım meyvesini verdi kesinlikle ve bu harika merkezi buldum, iyi ki bulmuşum.
Danışan T.
IP Adress: 85.102.11.149
Yaklaşık 5 ay önce yaşadığım ağır ruhsal sorunlar sebebiyle psikolog Onur bey ile görüşmeye başladık. Kendisiyle ilk görüşmenin ardından çok rahatladım. Onur bey çok iyi bir dinleyici ve kesinlikle iyi bir terapist. Psikoloğum bu süre zarfında kendimi o kadar iyi hissettirdi ki ben 5 ayda bu kadar toparlanabileceğimi hiç düşünmemiştim. Hem donanımlı terapistleri hem de makul psikolog ücretleri sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim.
Danışan Z.
IP Adress: 78.188.194.147
Onur hocayla doktorumun koyduğu anksiyete bozukluğu tanısına dayanarak görüşmeye başladım. Kadıköy de oturduğum için yakındı da. Yaptırdığı egzersizler olsun, konuştuğumuz şeyler olsun bana çok iyi geldi. Görüşeli daha 6 hafta oldu ama en azından artık ataklar geldiğinde bile kendimi daha rahat hissediyorum. Kesinlikle çok iyi geldi bana bu görüşmeler devam da etmeyi düşünüyorum tedavim bitene kadar. Psikolog Onur hocayı çevremdekilere de tavsiye ettim. Ayrıca kurumla alakalı da söylemek istediklerim var. Yardımcıları randevular konusunda çok ilgili. Daha önce gittiğim iki merkezle iletişime geçmek için saatlerce beklemek zorunda kalıyordum mesajlara cevaplar çok geç gelirdi. Ama burası öyle değil. En geç 10 dakikada hemen yeni randevu ayarlanıyor. Kendinizi ilgili bir merkezde daha güvende hissediyorsunuz. Teşekkür ederim size.
Danışan H.
IP Adress: 5.25.31.88
Psikolog Onujr beyle bu 14.görüşmemiz ve hemen hemen sürecin sonuna geliyoruz. Yaşadığım bazı sorunlar sebebiyle Onur beye gitmeye başladım. Daha önce defalarca ilaç almıştım ama depresyonum hep tekrarlamıştı. Bazı psikologlara gittim uzun süreler de devam ettim ama bu kadar verim alamamıştım. Onur bey öncelikle çok iyi bir dinleyici. Ben herkeze kendimi anlatamam ama ona ne yaşadıysam hatırlayabildiğim kadarıyla anlattım. Mesleğine çok hakim biri. İlk başta erkek bir uzmanla görüşeceğim için tedirgindim ancak iyi ki Onur beyi seçmişim. Kendimi şuanda çok iyi hissediyorum ve bir süre daha devam edicem. Kurum hakkında da oldukça iyi bir izlenimim olduğunu söyleyebilirim. Düzenli bir şekilde sizi arar ve ilgilenirler. İnanılmaz tatlı bir hanım var randevuları ayarlayan. Saat kaç olursa olsun ulaşabiliyorsunuz. Ben başka yerlerde akşam saatlerinde kimseye ulaşamazdım. Teşekkür ederim hepinize.
Danışan A.K
IP Adress: 178.243.35.185
Psikolog Onur bey ile görüşeli kısa bir süre oldu ancak gerçekten kendimi şimdiden bile çok iyi hissediyorum. Ben kumar bağımlılığı sebebiyle başvurdum. Onur bey hem tecrübeli hem de çok ilgili bir uzman. Öyle güzel tanımları, öyle güzel benzetmeleri var ki kendinizi çok iyi hissediyorsunuz karşınızda donanımlı birini görünce. Kendisine başladığımdan beri oynama isteği olsa da uzak durabiliyorum. Her ne kadar Kadıköy ve Göztepe geliş gidiş açısından bana çok zor olsa da Gebzeden gelip gitmek bile güzel hocamızla görüşebilmek için.
Danışan Ö.
IP Adress: 85.153.200.213
Psikolog Mehmet Direkli ile görüştüğümüz 6.aydayız. Zor bir bağımlılık sürecinin ardından biraz da ailemin desteğiyle kendisine başvurdum. 5 ayı geçkin zamandır temiz kalmaktayım. Mehmet Bey kadar merkeze de teşekkür ederim. Birçok merkezden çok daha uygun seans ücretleri var ve çok kaliteli bir hizmet sunuyorlar.
Danışan S.
IP Adress: 92.119.56.20
Onur Aydın ile görüşmelerimizi iyileşmem sebebiyle sonlandırdık. Yaklaşık 3 ay sürdü görüşmelerimiz, kendisine başvurduğumda hiç iyi hissetmiyordum açıkçası. Buraya yazma sebebim de özellikle onu kesinlikle tavsiye ederim herkese. Çok sıcak ama aynı zamanda çok profesyonel birisi. Bana yaklaşımını çok sevmiştim. Başka yerlere de gittim önceden ancak sanki karşınızda hadi anlatta git diyen biri vardı hep. Şuanda sayesinde çok iyiyim allaha şükür. Kadıköy Göztepe şubesine gidecek herkese tavsiye ederim onur beyi herkese.
Danışan B.
IP Adress: 77.72.189.238
Onur hocam siz bir tanesiniz. Bir süre kendisine devam ettim ve şehirdışına taşındığım için bıraktım. Bıraktığımda kendimi eskisinden çok daha iyi hissediyordum. Onur hocamı tavsiye bile ettim birkaç arkadaşıma
Danışan Z.
IP Adress: 149.0.243.162
Onur bey ile ilk görüşmemiz tam 1 sene öncesine denk geliyor. Ona gittiğimde kumar oynamayı durduramayan bir adamdım. İki evim gitmişti ve karım da gitmek üzereydi. Kendimi öldürmeyi düşünürken dedim ki bir şans tanıyacagım kendime ve iyi bir psikoloğa gideceğim. İnternette gördüm kendisinin ismini ve burayı aradım. İlk görüşmede bir şey beni ikinci görüşmeye gelmemi sağladı artık sıcaklığı mı desem kendisinin yoksa kendisine inanmam mı desem bilemedim. Ama ikinci görüşmeye de gittim sonra birkaç görüşme gittim ama çevremdeki çoğu bağımlı gibi bende bıraktım tedaviyi. Sonra bir gaza geldim tekrar tedavi olayım dedim başka bir psikoloğa gittim ama uzmanlık alanı bağımlılık değilmiş demek hı hı demekten başka bir şey demedi üç görüşme boyunca. O an Onur bey aklıma geldi ve tekrar randevu aldım. Geçen hafta tedavimiz bitti ve ben o ikinci gidişimden beri hiç kumar oynamadım. Artık canım da istemiyor. Kendisini kesinlikle tavsiye ederim. Ailem kurtuldu sayesinde yeniden bir aile olduk.
Danışan M.
IP Adress: 89.22.227.45
Psikolog Mehmet ile görüşeli sanırım 2 ay oluyor. Özellikle kumar sorunu yaşıyorsanız beyefendiyi tavsiye edeceğim. 2 aydır oynamıyorum inşallah daha da uzatacağız bu süreyi. Şimdilik her şey çok iyi gidiyor beklediğimden de iyi yani.
Danışan S.
IP Adress: 88.230.83.178
Psikolog Onur hocam harika yöntemler uyguladı, geçmişte yaşadığım bazı tatsız olaylardan dolayı gitmiştim ben. Hem iyi bir terapist hem de iyi bir insan bence
Danışan Ç.
IP Adress: 77.92.111.95
Onur beyle görüşmem sonuçlarını birkaç ay içinde verdi ve şuan kendimi çok çok iyi hissediyorum. Göztepe semtinde çok fazla psikolojik danışmanlık merkezi olması sebebiyle kafam karışmıştı kendisine gitmeye karar verdiğimde ancak biraz psikolog ücretleri sebebiyle biraz da Onur beyin diğer merkezlerdeki psikologlara göre daha iyi bir özgeçmişinin olması sebebiyle tercih ettim. iyi ki etmişim gerçekten. ilk görüşmede dahi rahatlayarak çıktım seanstan. dediğim gibi hem psikolog ücretleri açısından harika bir yer burası hem de Onur hocam harika. kesinlikle hem burayı hem de Onur beyi tavsiye ederim.
Danışan S.R
IP Adress: 78.75.122.82

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.