Skip to content Skip to footer

Danışmanlık Hizmetlerimiz

kadıköy psikolog hizmetlerimiz sayesinde ruhsal destek alarak sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz

Kendinizi değersiz, çaresiz ya da ümitsiz mi hissediyorsunuz? Günümüzde depresyon pek çok kişide görülebilen yaygın bir problemdir. Depresyon tedavisi için uzman destek sağlıyoruz.

Teknolojik bağımlılıktan duygusal bağımlılığa kadar bağımlılığın her çeşidi hayat kalitesini azaltır. Bağımlılık tedavisi için uzman destek sağlıyoruz.

anksiyete tedavisi

Anksiyete günümüzde en çok rastlanan problemlerden birisidir ve kişilerin hayat kalitesine ciddi zararlar verebilir. Anksiyete tedavisi için uzman destek sağlıyoruz.

Belirli bir nesne, durum ya da canlıya karşı panik oluşturacak şekilde yoğun bir korku ya da endişe duyuyorsanız, korkularınız ilerlemeden destek almalısınız. Fobi tedavisi için uzman destek sağlıyoruz.

fobi tedavisi
travma sonrası stres bozukluğu tedavisi

Geçmişte yaşadığınız bir olay bugün halen düşüncelerinizi, davranışlarınızı ve yaşantınızı etkiliyorsa bu travmatik durum ile ilgili mutlaka profesyonel bir destek almalısınız. Mentalium olarak travmatik durum tedavileri konusunda uzman danışmanlık desteği sağlıyoruz.

Aileler ve çiftler arasında genellikle iletişim problemlerinden dolayı çeşitli sorunlar meydana gelir. Tüm bu sorunlar iletişimi daha sağlıklı hale getirerek çözülebilir. Aile ve çift terapisi konusunda uzman destek sağlıyoruz.

aile ve çift terapisi
bipolar bozukluk

Bipolar bozukluk, yani duygu durum bozukluğu ciddi bir rahatsızlık olarak nitelendirilse de terapiler ve uzman önerileri ile etkilerinin azalması ve yaşam kalitesinin artması mümkündür. 

Bazı durumlarda nefesinizin daraldığını, neredeyse kalp krizi geçireceğinizi mi düşünüyorsunuz? Eğer panik hali sebebiyle hayat kaliteniz azalıyor ve sürekli acil servislere başvurmak durumunda kalıyorsanız, panik bozukluk tedavisinde uzman destek sağlıyoruz.

panik atak tedavisi
öfke kontrol bozukluğu

Çok öfkeli olduğunuzu düşünüyor ya da çevrenizdeki insanlar sizi çok öfkeli olarak tanımlıyorsa; bu konuda mutlaka bir uzman desteği almalısınız. Öfke kontrol problemi yalnızca hayat kalitenizi azaltmaz; sosyal ve aile ilişkilerinize de yıkıcı zararlar verir. Öfke kontrol problemi konusunda uzman destek sağlıyoruz.

Siz ya da çocuğunuz belirli bir süre boyunca yaptığınız işe odaklanamıyor ve mutlaka kendinize uğraşacak yeni bir iş buluyorsanız; dikkat eksikliğine sahip olabilirsiniz. Hiperaktivite de çocuklarda sıklıkla görülebilen bir durumdur ve ev hayatında düzen bozucu bir rol üstlenebilir. Dikkat eksikliği ve hiperaktivite konusunda uzman destek sağlıyoruz.

dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu
obsesif kompulsif bozukluk

Kontrol edemediğiniz, yinelenen ve stres yaratan düşünceler, korkular veya görüntüler sebebiyle huzursuz oluyorsanız; bizden destek alabilirsiniz. 

Kaliteli bir uyku çekemediğinizi mi düşünüyorsunuz? Uyumakta ve uyanmakta güçlük mü yaşıyorsunuz? Bu durum muhtemelen hayat kalitenizi kötü bir şekilde etkiliyordur. Uyku sorunlarınız için bizden destek alabilirsiniz.

uyku bozukluğu tedavisi

Sınav kaygısı, sınav öncesinde öğrenilen bilgilerin sınav sırasında unutulmasına sebep olur. Bu durum yalnızca kişinin sınav notunu değil, aynı zamanda psikolojisini de kötü bir şekilde etkiler. Sınav kaygısı yaşıyorsanız bu konuda uzman destek sağlıyoruz.

Stres, pek çok durumda hayat kalitesini kötü şekilde etkileyebilir. Ancak stres sorunuyla yüzleşilmediği ve problem giderilmediği takdirde bu durum yalnızca hayat kalitenize değil, sağlığınıza da zarar verebilir. Stresle baş etme konusunda uzman destek sağlıyoruz.

stresle baş etme
somatoform bozukluklar
Fiziksel sebepler ile açıklanamasa da bireylerde birçok bedensel yakınma görülür. Bu tip yakınmalarınız varsa bizden destek alabilirsiniz.
Kişilik özellikleri uyuma dönük değilse, esneklikten yoksunsa, işlevsel bozukluğa ve öznel rahatsızlığa yol açıyorsa kişilik bozukluğundan söz edilir ve yardım alınması gerekir.
kişilik bozuklukları
cinsel işlev bozukluğu ve tedavisi
Cinsel hayatınızda bazı sorunlar yaşadığınızı düşünüyorsanız bizden destek alabilirsiniz.
Yakınınızın bağımlılık sorunu var ve tedaviyi kabul etmiyor mu? Bizden onu tedaviye motive edebilmek için destek alabilirsiniz.
bağımlı yakınlarına destek

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.