Skip to content Skip to footer

4 Maddede Mecidiyeköy Psikolog Hizmetlerimiz

mecidiyeköy psikolog

4 Maddede Mecidiyeköy Psikolog Hizmetlerimiz

Mecidiyeköy psikolog seçeneklerinin oldukça fazla olduğu İstanbul’un en gözde semtlerinden bir tanesidir.

Eğer aradığınız psikolog Mecidiyeköy semti dahilinde olursa size uygun psikoloğu bulmanız oldukça kolaylaşacaktır.

İstanbul denilince akla gelen en işlek ve ulaşımı kolay semtlerden birisi Mecidiyeköy olacaktır.

Aradığınız psikolog Şişli Mecidiyeköy dahilinde ise yazımızı okuyarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Şişli psikolog seçiminde işinizi kolaylaştıracak her şeyi bugünkü yazımızda bulabilirsiniz.

Eğer siz de acil psikolojik yardım talep ediyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Arayışınız olan psikolog Mecidiyeköy bölgesinde ise Mentalium Psikoloji olarak klinik psikolog ekibimizle size destek vermeye hazırız.

mecidiyeköy psikolog

Mentalium Mecidiyeköy Psikolog Ekibimiz

Mentalium Psikoloji 2019 yılında kurularak Kadıköy psikolojik danışmanlık merkezleri arasında yerini almaya başlamıştır.

İlk başta Kadıköy psikolog arayışında olan bireylere psikolojik destek vermeyi amaçlayan Mentalium Psikoloji Avrupa yakası psikolog taleplerine de sessiz kalmamıştır.

Bunun üzerine Avrupa yakası psikolog ihtiyacına yönelik girişimler başlamıştır. İstanbul Mecidiyeköy psikolog ihtiyacının oldukça yoğun olduğu bir bölgedir.

Bu nedenle Mentalium Psikoloji Mecidiyeköy psikolog ihtiyacına karşılık vermek için bu bölgede ikinci şubesini açmıştır.

Merkezimizde psikoterapi desteği sunan tüm uzmanlarımız psikoloji lisans eğitimlerini tamamlamışlardır.

Lisans eğitimlerini psikoloji alanında tamamlayan uzmanlarımız daha sonra uzmanlıklarını ise klinik psikoloji alanında tamamlamışlardır.

Pek çok klinik psikolog Mecidiyeköy bölgesinde hizmet vermektedir. Ancak uzmanlarımız özellikle birden çok psikoterapi kuramı doğrultusunda gerekli eğitimleri tamamlayan tecrübeli profesyonellerdir.

Mecidiyeköy deki psikolog klinikleri arasında Mentalium Psikoloji kurumsal desteğiyle ön plana çıkmaktadır.

Merkezimiz bünyesinde destek sunan klinik psikolog kadromuzun tamamı her hafta süpervizyon desteği alarak kendilerini geliştirmeye devam etmektedirler.

Mecidiyeköy psikolog kadromuzda bulunan uzmanlarımız hem bireysel hem de aile çift terapisi desteği sunmaktadır.

Mecidiyeköy klinik psikolog arayışı doğrultusunda aradığınız uzmanı merkezimizde bulabilirsiniz.

Uzmanlarımız başta depresyon, anksiyete, obsesif kompulsif bozukluk, fobi, sosyal kaygı, travma, DEHB, kişilik bozukluğu ve ilişki sorunları olmak üzere pek çok sorunla çalışmaktadır.

Mecidiyeköy psikolog ekibimizde yer alan tüm psikologlarımız yukarda belirttiğimiz ve birçok belirtemediğimiz alanda saygın isimlerden eğitim almıştır.

Eğitimlerin yanı sıra kurum içi düzenli gerçekleşen vaka toplantıları ile kendilerini geliştirmektedirler.

Bir yandan da psikolog ücretleri de bireyler için önemli bir kriter oluşturmaktadır. Mecidiyeköy psikolog ücretleri hakkında bilginiz var mıdır?

Mecidiyeköy psikolog ücretleri semtin sosyoekonomik yapısı sebebiyle bazı ilçelere göre ortalama üstü görülebilir.

Ancak Mentalium Psikoloji Mecidiyeköy psikolog fiyatları arasında uygun değerleriyle ön plana çıkmaktadır.

Eğer aradığınız psikolog Mecidiyeköy sınırları dahilinde hizmet verecekse, kurumumuz sizin için iyi bir alternatif olabilir. Mecidiyeköy psikolog ekibimizi incelemek ve randevu alabilmek için TIKLAYIN.

mecidiyeköy psikolog

Mecidiyeköy Psikolog Hizmetlerimiz

Eğer aradığınız psikolog Mecidiyeköy dahilinde hizmet veren bir psikolog ise Mentalium Psikoloji uzman psikologlardan oluşan ekibi incelemenizi tavsiye ederiz.

Peki kurum olarak hangi alanlarda destek sunmaktayız? İstanbul Mecidiyeköy psikolog bulmak açısından oldukça avantajlı bir ilçedir.

Ancak Mecidiyeköy klinik psikolog seçeneklerini değerlendirdiğimizde oldukça farklı alanlarda destek verilebildiğini görmüş olursunuz.

Mecidiyeköy klinik psikolog meslektaşlarımız cinsel terapiden bağımlılık tedavisine, yeme bozukluklarından depresyona pek çok alanda çalışmaktadırlar.

Benzer şekilde, Mentalium Psikoloji Mecidiyeköy psikolog kadromuz da bu noktada çok geniş bir yelpazede destek sunmaktadır. Aşağıda sunduğumuz hizmetlerden bazılarını inceleyebileceksiniz.

mecidiyeköy psikolog

Depresyon Tedavisi

Depresyon ciddi ama tedavi edilebilir bir hastalıktır. Depresyon tedavisi aslında bazı noktalarda zorunlu hale gelebilir.

Hastalığın günlük yaşamınızı ne kadar etkilediğine, hastalığın ilk kez ortaya çıkıp çıkmadığına, depresyonun şiddetine, ortaya çıkan semptom dizisinin özelliğinin ne olduğuna ve olup olmayacağına bağlıdır.

Depresyon tedavisi ayrıca depresyonun tekrarlanıp tekrarlanmamasına da bağlıdır. Mevsimsellik, intihar düşüncesi ve diğer birçok özelliğin olup olmadığı depresyonun tedavi sürecinde önemli kriterlerdir.

Depresyon hafifse, doktorlar konuşma terapisi olan psikoterapiyi önerebilir. Sorun kronikleşmeden önce ele alınırsa, tek başına psikoterapi hafif depresyonu ilaçsız çözebilir.

Ancak genellikle Mecidiyeköy psikolog kadromuza başvurularda ne yazık ki çoğu zaman geç kalındığını da görmekteyiz.

Araştırmalar, insanların tedavi bittikten sonra bile psikoterapiden kazandıklarından yararlanmaya devam ettiğini göstermektedir.

Bununla birlikte, orta ve şiddetli depresyon, hastaların problem çözme yeteneklerini engelleyebilir ve tedaviye yavaş yanıt verebilir.

Bu durumda doktorunuz psikoterapi ile birlikte yaşam tarzınıza uygun tedavi için antidepresan reçete edebilir.

Tedaviye devam etmek nüksetmeyi önlemek, hazırlayıcı kişilik özelliklerini ve şemalarını tanımak ve değiştirmek, problem çözme becerilerini geliştirmek için önemlidir.

Yaşam olayları ve stresle başa çıkma depresyon tedavisinin önemli amaçlarındandır. Hangisinin sizin için en uygun olduğunu bulmak için doktorunuzun farklı dozlarda farklı ilaçlar denemesi gerekebilir.

Etkisi kullanımdan 20 gün sonra ortaya çıkar. Bununla birlikte, depresyon haftalar ila aylar içinde yavaş yavaş iyileşir.

Depresyon haftalar veya aylar boyunca geliştiğinden, tedavisi doğal olarak zaman alır.

Antidepresanların etkinliğini artırmak için doktorlar uygun gördükleri süre boyunca (3 ila 6 hafta) kullandıktan sonra yeni ilaçlar ekleyebilirler. Başladığınız ilacı değiştirebilirler. Yan etkiler hemen başlar.

Bu durumda hasta, tedavinin ilk birkaç gününde kendini daha iyi hissetmek yerine daha kötü hissedebilir.

Yan etkiler dayanılmaz ise, sabırlı olmanız ve almaya devam etmeniz gerekir. Tedaviden fayda gören hastalar, iyileştikten sonra en az 6 ay ve ideal olarak 6 ay ilaç tedavisine devam etmelidir.

İlaçları zamanından önce bırakmak ve sağladığı rahatlığa güvenmek yanlıştır. Antidepresanlar antibiyotikler gibi çalışmazlar. Depresyonda, etkilenen mekanizmaların iyileşmesi zaman alır.

İlaç erken kesilirse, depresyonun tekrarlama olasılığı çok yüksektir. Depresyon doğası gereği tekrarlayan bir hastalıktır.

Mecidiyeköy psikolog kadromuzdan destek alan ancak tedaviyi bırakan bazı bireylerin daha sonra tekrar tedaviye başvurduğu görülmektedir.

Hayatlarında ilk kez depresyon yaşayan kişilerin yarısından fazlası en az bir kez daha depresyon atağı yaşar.

Başka bir deyişle, her depresif dönem, kişiyi bir sonrakine karşı daha savunmasız hale getirir.

Bu nedenle, depresyonu doğru şekilde tedavi etmek çok önemlidir. Tedaviye ne kadar erken başlanırsa, yanıt o kadar hızlı olur.

Depresyon tedavisi mutlaka psikoterapi süreciyle gerçekleştirilmelidir. Aksi takdirde, depresyonun tekrarlaması çok olasıdır.

Mecidiyeköy psikolog ekibimizle size her an destek vermek için hazırız. Eğer siz de depresyon tedavisi hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, depresyonla ilgili yazımızı inceleyebilmek için TIKLAYINIZ.

mecidiyeköy psikolog

Anksiyete Tedavisi

Mecidiyeköy psikolog hizmetlerimizden bir diğeri anksiyete tedavisidir. Anksiyete bozuklukları olarak da adlandırılan kaygı bozuklukları, psikolojik bozukluklar olarak kabul edilir.

Anksiyete bozukluğu olan kişiler mevcut durumu daha yoğun yaşarlar ve durum ilerledikçe durumun belirtileri onları fiziksel ve zihinsel olarak etkilemeye başlar.

Kaygı genellikle bir korku halidir. Bu duruma anksiyete bozukluğu denilmez. Kaygı hepimizin yaşadığı bir duygudur ve hatta sağlıklıdır.

Mecidiyeköy psikolog ekibimiz ise daha çok sağlıksız ve işlevsiz bir kaygı sorunu olan bireylere psikolojik destek sağlamaktadır.

Anksiyete bozukluğu olan kişiler günlük ve iş yaşamlarında bu durumun olumsuz etkilerini zaman zaman yoğun bir şekilde yaşarlar.

Anksiyete tedavi edilebilir bir ruhsal bozukluk olduğu için hastanın yaşam kalitesine faydalıdır. Anksiyete bozukluğu olan kişiler de panik ataklara eğilimlidir.

Anksiyete bozukluğu tedavisi, çok kısa ve olumlu yanıt veren tedavilerden biridir. Anksiyete bozukluklarının kendileri de içlerinde farklı şekillerde görülebilirler.

Bunlara ayrılık kaygısı, yaygın kaygı sorunu, sosyal kaygı bozukluğu ve özgül fobiler dahildir. Anksiyete belirtileri, kendimizi tehdit altında hissettiğimizde algıladığımız doğal dürtülerdir.

Anksiyete belirtileri, endişeli, gergin ve bazı durumlardan korktuğunuzda, özellikle de gelecekteki durumlar hakkında endişelendiğinizde ortaya çıkar.

Korku normal ve genellikle sağlıklı bir duygudur. Ancak, düzenli olarak olağandışı bir kaygı yaşıyorsanız, bu tıbbi bir durum teşkil eder.

Anksiyete belirtilerden bir veya daha fazlasına sahipseniz, mümkün olan en kısa sürede bir ruh sağlığı uzmanına başvurun.

Durum önce teşhis edilmeli ve ardından uygun tedavi başlatılmalıdır. Bu nedenle eğer siz de Mecidiyeköy psikolog seçeneklerini anksiyete tedavisi için inceliyorsanız doğru noktadasınız demektir.

Ana tedavi seçenekleri anksiyolitikler ve antidepresanlar ve bilişsel davranışçı terapidir.

Mecidiyeköy psikolog kadromuzda bulunan psikologlarımız tarafından yapılan kademeli maruz kalma çalışmaları, nefes alma teknikleri, bilişsel ve davranışsal müdahaleler tedavi sonuçları üzerinde etkiye sahiptir.

Anksiyete tedavisi, çok kısa sürede olumlu yanıt veren bir tedavidir. Anksiyetenin şiddetine bağlı olarak, tedavinin seyri ve süresi değişecektir. Bilişsel davranışçı terapi hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Anksiyeteyi tedavi etmek için çeşitli ilaçlar ve psikoterapi kullanılır. Bu ilaçlar antidepresanlar ve antianksiyete ilaçlarıdır.

Mecidiyeköy psikolog ekibimiz bu durumda psikiyatrist yönlendirmesi yapmaktadır.

Hastanın kaygısının yoğunluğu ilacın dozunun belirlenmesine yardımcı olur. Bu ilaçlar bir profesyonel tarafından uygulanmalı ve profesyonel gözetim altında alınmalıdır.

Antidepresanların bir veya iki hafta işe yaramadığını bilmelisiniz. Psikoterapi, anksiyeteyi tedavi etmek için ilaçla birlikte veya ayrı olarak kullanılabilir.

Bilişsel davranışçı terapi, kaygıyı tedavi etmek için kullanılan bir psikoterapidir. O kadar etkilidir ki, genellikle kaygıyı tedavi etmek için en sık kullanılan da bu yöntemdir.

5-6 seanstan sonra hastalar anksiyetelerini kontrol edebilir hale gelirler. Ayrıca hastalara gevşeme egzersizleri verilir.

Kaygıya neden olabilecek başka psikiyatrik durumlar olabilir. Bu durumlar hastanın anksiyetesi ile birlikte teşhis ve tedavi edilmelidir.

Korku nasıl geçer sorusunun cevabı aslında detaylı tedavi ve testler sonucunda ortaya çıkan sorunun cevabıdır.

Anksiyete bozukluğu tanısı konulan hastalar için uygun tedavi planları geliştirilir. Uzman onayı ile tedavi planına bazı ek tedaviler eklenebilir.

Bu konuda Mecidiyeköy psikolog kadromuzda sizinle süreci üslenen uzmanımız detaylı bilgi verecektir.

Tamamlayıcı tedavilere ek olarak, uzmanlar hastanın durumuna göre uygun ilaçları reçete edebilir.

Bu sayede hem ilaç hem de psikolojik tedavi için danışan dostu ve sağlıklı bir tedavi rejimi oluşturulur. Kaygı tedavi edildiğinde iyileşme oranları yüksektir.

Eğer siz de Mecidiyeköy psikolog ekibimizden anksiyete bozukluğu tedavisi almak isterseniz bize ulaşın. Ayrıca anksiyete bozukluğunun tedavisi için detaylı bilgi amacıyla TIKLAYIN.

mecidiyeköy psikolog

Cinsel Terapi

Cinsel terapi desteği Mecidiyeköy psikolog ekibimiz tarafından uygulanan yöntemlerden birisidir.

Cinsel terapi, cinsel sorunları olan bireylere ve çiftlere cinsel konularda eğitim almış deneyimli bir psikiyatrist veya psikolog tarafından verilen bilişsel davranışçı terapi şeklidir.

İnsan cinsel aktivitesi dört aşamaya ayrılabilir. Cinsel aktivitenin ilk aşaması uyarılmadır.

Uyarılmadan sonra, cinsel istek harekete geçer ve ardından orgazm gelir. Cinsel aktivitenin son aşaması çözülme aşamasıdır.

Cinsellikle ilgili sorunlar bu dört aşamadan herhangi biriyle ilgili sorunlardan kaynaklanabilir.

Çeşitli nedenlerle cinsel aktivitenin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilememesi, cinsel işlev bozukluğu olarak tanımlanmaktadır.

Cinsel işlev bozukluğu hem erkekleri hem de kadınları etkileyebilen bir durumdur. Her 10 kadından 4’ü ve her 10 erkekten 3’ü hayatlarının bir noktasında cinsel işlev bozukluğu yaşayacaktır.

Tatmin edici bir cinsel yaşam, doğal ve sağlıklı kabul edilir. Çiftler arasında fiziksel ve duygusal yakınlığın sürdürülmesi, ilişkinin genel olarak iyi durumda kalması için gereklidir.

Sorunları çözmek için Mecidiyeköy psikolog ekibimiz tarafından cinsel terapi kullanılabilir. Cinsel terapi, karşılıklı diyalog, paylaşım ve uzlaşmaya dayalı bir konuşma terapisi uygulamasıdır.

Tedavi gören kişiler, tıbbi, psikolojik veya kişisel sorunların cinsel yaşamlarını bir sorun haline getirip getirmediğini belirlemek için iletişim kurarlar.

Cinsel terapi uygulayan uzman, bu alanda eğitim almış psikologlar, doktorlar veya psikiyatri uzmanlarıdır. Psikiyatri mi psikolog mu hangisine gitmeliyim sorusu bu anda aklınıza gelebilir.

Geçici bir danışmanlık hizmeti olarak kabul edilen cinsel terapi altta yatan nedene bağlı olarak tipik olarak 5 ila 20 seans sürer.

Seans sırasında terapistiniz cinsel yaşamınızda sorunlara neden olabilecek birçok konuyu değerlendirecektir.

Cinsel istek, cinsel ilişkiye engel olan fiziksel problemler, disparoni ve kişinin sağlıklı bir cinsel yaşam sürdürmesini engelleyen kronik rahatsızlıkların varlığı gibi durumlar buna örnek olarak gösterilebilir.

Konuşma terapisi sırasında sorunların neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Diğer psikoterapi tekniklerinde olduğu gibi, cinsel terapi seansı sırasında deneyimler, endişeler ve duygular alışverişi olur.

Seans sırasında Mecidiyeköy psikolog ekibimiz çiftle aynı anda veya ayrı ayrı görüşebilir. Her seans, sağlıklı bir cinsel yaşamın geleceğine adım adım bir yaklaşımla sona erer.

Cinsel işlev bozukluğuna neden olan sorunun öncelikle kabul edilmesi ve bu sorunun kontrol altına alınması için adımlar atılması için Mecidiyeköy psikolog çalışanımız seansı yönlendirmeye devam eder.

Çiftlere kitap okumak, sağlıklı iletişim kurmak gibi çeşitli görevler verilebilir.

Aynı zamanda cinsel terapi seansı sırasında duygusal sorunları belirlemenize yardımcı olacak birkaç psikolojik test uygulaması uygulanabilir.

Seans sırasında cinsel işlev bozukluğunun nedeninin fiziksel bir sorun olduğu belirlenirse, terapist hastayı sorunun çözülebileceği bir bölüme yönlendirir.

Cinsel terapi bir psikoterapi şeklidir ve genellikle kısa ömürlüdür. Cinsellikle ilgili sorunların temel nedeni, seans sırasında kısa bir süre içinde belirlenebilir ve bazı sorunların belirlenmesi daha uzun sürebilir.

Ancak bunları çözmek için danışan ile Mecidiyeköy psikolog çalışanımız arasında adımlar atılabilir. Cinsel terapi süresindeki değişkenlik karmaşık yapıdan kaynaklanır.

Stres, kaygı ve depresyon gibi durumlar cinsel yaşamınızla ilgili olabilir ve göz ardı edilmemelidir. Bunun gerçekleşmesiyle başarılı bir terapi seansının temelini atabilirsiniz.

Cinsel terapi desteği için Mecidiyeköy psikolog kadrosunda çalışan arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz.

mecidiyeköy psikolog

Obsesif Kompulsif Bozukluk Tedavisi

Mecidiyeköy psikolog ekibimizin en sık karşılaştığı sorunlardan bir tanesi de obsesif kompulsif bozukluk adını verdiğimiz ruhsal sorundur.

Obsesif Kompulsif Bozukluk (OKB), obsesyon adı verilen tekrarlayan düşüncelere sahip olma ile karakterize bir durumdur ve bu düşünceler sıklıkla gelir.

Bu nedenle genellikle rahatlamak için ritüeller veya kompulsiyonlar kullanırız. Tekrarlayıcı davranışlarda bulunmak obsesif kompulsif hastalığı olan bireylerin özelliğidir.

Obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) olan kişiler, kontrol edilemeyen düşüncelere, korkulara veya görüntülere takıntılıdır. Bu hem kendiniz hem de çevrenizdeki insanlar için çok rahatsız edici olabilir.

Bu düşüncelerin ürettiği kaygı, gerilim ve tekrarlayıcı davranışlar, ritüelleri ve rutinleri zorunlu kılar.

Obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) olan kişiler, obsesif düşünceleri önlemek veya ortadan kaldırmak için tüm bu kompulsiyonları günlük olarak gerçekleştirirler.

Obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) olan kişiler obsesif düşüncelerini görmezden gelmeye veya durdurmaya çalışırlar ancak bu durumdan kaçınamazlar ve kaygıları artar.

İnsanlar stresi azaltmak için zorlayıcı davranışlar sergilemeye başladıklarında, kendilerini zorlarlar.

OKB genellikle hem obsesyonları hem de kendi kendine kompulsiyonları içerir. Ancak bunların sadece obsesif kompulsif belirtiler olması da mümkündür.

OKB’si olan kişiler aşırı obsesyonları ve kompulsiyonları kolayca tanıyabilir. Bir OKB hastasının takıntılı düşünceleri varsa, kaygıyı kontrol etmeye yardımcı olmak için kurallar ve ritüeller oluşturulabilir.

Obsesif Kompulsif Bozukluk tekrarlayan bir bozukluktur. OKB, stres ve kaygıya neden olan istenmeyen düşünceler, sürekli meşguliyetler ve dürtülerdir.

Bu duruma sahip bir kişi, kendisini tüm düşüncelerini görmezden gelmeye veya ortadan kaldırmaya zorlayabilir.

Ancak hastalar bu tür takıntılardan kurtulmakta zorlanabilirler. Obsesif kompulsif bozukluk genellikle ergenlik veya erken yetişkinlik döneminde başlar.

Semptomlar yavaş yavaş başlar ve yaşam boyunca değişir. Bir kişi çok fazla strese maruz kaldığında OKB semptomları kötüleşir.

Genellikle yaşam boyu süren bir hastalık olarak kabul edilen OKB, hafif ila orta şiddette semptomlarla kendini gösterebilir.

Obsesif kompulsif bozukluğun (OKB) tedavisi çok önemlidir çünkü tedavi edilmezse kendi kendine geçmeyebilir.

Bu nedenle Mecidiyeköy psikolog başvurunuz bu ruhsal sorunla mücadele için gerçekleşiyorsa önemli bir adım atıyor olduğunuzu söyleyebiliriz.

Rahatsızlığı teşhis etme ve tedavi etme konusunda uzmanlaşmış bir ruh sağlığı uzmanına sevk edilebilir.

Obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) tedavi etmek için en etkili yaklaşım, ilaç tedavisi ve psikoterapinin kombinasyonudur.

Bu, obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) olan kişilerde yaygın olan aşırı veya obsesif düşünceleri azaltmaya odaklanan bir tedavidir.

Amaç, obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) olan kişilerin, obsesif kompulsif davranışlarda bulunmadan kaygıya neden olan inançlarıyla yüzleşmelerine yardımcı olmaktır.

Beyindeki serotonin seviyelerini artıran ilaçlar, obsesif kompulsif bozukluğu (OKB) olan kişiler için mevcuttur.

Eğer siz de Mecidiyeköy psikolog ekibimizden destek almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca obsesif kompulsif bozukluk tedavisi için detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

mecidiyeköy psikolog

En Uygun Psikolog Mecidiyeköy Şubemizde Sizi Bekliyor

Psikolojik destek almak için Mecidiyeköy psikolog ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Sizin için en uygun psikolog Mecidiyeköy şubemizde bulunabilir.

Mecidiyeköy şubemiz oldukça kolay ulaşım imkanlarına sahip bir konumdadır.

Şişli psikolog seçenekleri arasında oldukça güçlü ve donanımlı psikolog kadrosuyla Mentalium Psikoloji size psikolojik destek sunmaya hazırdır.

Üstelik Mecidiyeköy psikolog fiyatları birçok merkezle kıyaslandığında oldukça uygun bir hizmet alacağınızı da göstermektedir. Hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.