Skip to content Skip to footer

Bu 4 Durumda Psikolog Randevusu Al

Hiç durma ve bir psikolog randevusu al

Bu 4 Durumda Psikolog Randevusu Al

Yakınlarınız son zamanlarda size psikolog randevusu al demeye mi başladı?

Bir hastanenin psikoloji randevu bölümünden veya bir psikolojik danışmanlık merkezinin asistanından psikolog randevu alımı mı yapacaksınız?

Birilerinin size psikolog randevusu al demesi elbette sizin bir psikolojik rahatsızlığınız olduğu anlamına gelmez.

Eğer siz psikolog randevu alma süreciyle ilgili düşüncelere sahipseniz o zaman bu dikkate alınası bir durumdur.

Mentalium Psikoloji olarak biz psikolog randevusu ile ilgili size destek olmaya hazırız. Bunun için yapmanız gereken yalnızca iletişim bilgilerimizden bize ulaşmak

Bir psikolog randevusu al ve ruhsal sorunlardan kurtul

Psikolog Randevusu Al Ama Kimden?

Şimdi geldik asıl soruya. Birileri senin bir psikologla görüşmenin sana iyi geleceğini söylüyor ve psikolog randevusu al diyorlar.

Evet, psikolog randevusu al ama bunu hangi uzmandan veya merkezden sağlayacaksın?

Psikolog randevusu almadan önce nelere dikkat etmelisin? Senin için en uygun psikolog kim olmalı? Psikoloğunu neye göre seçmelisin?

Yakınlarının dediği gibi psikolog randevusu al çünkü sen bunu hak ediyorsun. Ancak psikoloğunu nasıl belirleyeceksin? İşte psikolog randevusu almadan önce dikkat etmen gereken bazı noktalar…

Bir psikolog randevusu al ve ruhsal problemlerden arın

Beklentilerini Belirle

Psikolog randevusu al önerisinde bulunan yakınların sana senin beklentilerini söyleyemez. Beklentilerini değerlendirmek senin yapabileceğin bir şey.

Dolayısıyla sana uygun psikolog randevu ayarlamasından önce senin beklentilerini belirlemen lazım. Herkesin bir ruh sağlığı uzmanı ile görüşmeden beklentileri farklı olabilir.

Bu nedenle senin beklentilerin belirleyici olacaktır. Örneğin; sana psikolog randevusu al diyen bir arkadaşın uzun süreli destek talep edebilir.

Ancak sen sadece yaşadığın semptomlarla başa çıkabilecek kısa süreli bir terapi sürecinden geçmek istiyorsun. O zaman sana kısa süreli bir terapi ekolü daha uygun demektir.

Örneğin; bu durumda bilişsel davranışçı ekolle çalışan bir psikolog randevusu al. Daha uzun süreli destek talep ediyorsan, o zaman psikanalitik ekolle çalışan bir psikolog randevusu al.

Uygun uzmanı ve ekolü bulmak tamamen senin seçimlerine kalmış bir durumdur. Elbette beklentilerine karar veremiyor da olabilirsin.

Böyle bir durumda sen bir psikolog randevusu al ve görüştüğün uzmanın seni gerekli ekole yönlendirmesine izin ver.

Hemen psikolog randevusu al ve sorunlarını daha rahat çöz

Psikolog Randevusu Nasıl Alınır?

Birçok kişi psikoloğa gitmek ister ancak şu soruyu kendi kendine sorar: Psikoloğa nasıl randevu alınır?

Pek çok psikolog randevu ile çalışmaktadır ve yoğunluktan dolayı anlık olarak gittiğin zaman psikolojik danışmanlık merkezinde seans bulamayabilirsin.

Bu nedenle gideceğin zamanı önceden belirle ve uygun zamana psikolog randevusu al. Peki psikolog randevusu nasıl alınır?

Size Mentalium Psikoloji’de psikolog randevu alma sürecinin nasıl işlediğinden bahsedeceğiz. Öncelikle biraz sonra seninle Mentalium Psikoloji iletişim bilgilerini paylaşacağız.

İletişim bilgileri sayfasında bulunan telefon numaramızdan bize ulaştığında asistanımız sana yardımcı olacaktır.

Eğer paylaşmak istersen kendisi de psikolog olan asistanımız seni doğru şekilde yönlendirmek için sorununu dinleyebilir.

Örneğin; bazı uzmanlar çift terapisi uygulayabilirken bazıları sadece bireysel terapi gerçekleştirir.

Psikolog randevusu ayarlamadan önce asistanımız gerekli yönlendirme konusunda sana yardımcı olacaktır. Şimdi bu sayfaya TIKLA ve bize ulaşarak psikolog randevusu al.

Bir psikolog randevusu al ve depresyondan kurtul

Psikolog Randevusu Ne Kadar Maliyetli?

Pek çok kişi psikolog randevu ücretleri hakkında sosyal medyada gördükleri yazıları baz alarak uçuk fiyatlar düşünmektedir.

Psikolog randevu fiyatları genel olarak sağlık alanında çalışan uzmanlarla kıyaslanınca oldukça uygundur.

Bir psikologla en az 45 dakika seans yaptığını da düşünürsen pek çok hekime oranla oldukça makul fiyatlar olduğunu görebilirsin.

Psikolog randevusu alırken asistanımız uzmanların seans ücretlerini sana aktaracaktır. Hemen bize ulaş ve bir psikolog randevusu al.

Şimdi psikolog randevusu al ve kaygılarından kurtul

Hangi Durumlarda Psikolog Randevusu Almalı?

  • Kendini son zamanlarda mutsuz, huzursuz, gergin, çaresiz, karamsar, yorgun ve isteksiz hissediyorsan bir an evvel bir psikolog randevusu almalısın
  • Kendini son zamanlarda belli bir topluluk, grup içerisinde veya sosyal bir ortamda endişeli hissediyorsanız ve bu durumdan bir türlü kurtulamıyorsanız, psikolog randevusu almanın sırası gelmiştir.
  • Bir maddeye, alkol türüne, kumara, oyuna, tütüne veya herhangi bir şeye bağımlı hissediyor ve kendi başına uzun süre ondan uzak kalamıyorsanız, psikologlardan randevu almaya bakın.
  • Kendini son zamanlarda gergin, kaygılı, endişeli, korku dolu, tedirgin veya hep her şeyin en kötü ihtimalini düşünüyor halde buluyorsan, bir an önce bir psikolog randevusu almalısın.

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.