Skip to content Skip to footer

7 Soruda İstanbulda En İyi Psikolog Kimdir?

istanbulda en iyi psikolog

7 Soruda İstanbulda En İyi Psikolog Kimdir?

Son zamanlarda artık baş edemediğiniz sorunlarınız olduğunu mu fark ettiniz? Bu süreçte bir psikolog desteği almak istiyorsunuz ancak yaşadığınız şehir olan İstanbulda en iyi psikolog kimdir bilmiyorsunuz.

Dahası en iyi psikolog en iyi sonuçları verir diye düşünüyorsunuz. Peki en iyi psikolog kavramı göreceli midir? Bu kavram neye göre belirlenir. Eğer siz de İstanbulda en iyi psikolog arayışındaysanız ancak bazı soru işaretlerine sahipseniz, bugünkü yazımız size yardımcı olacaktır.

Bizden psikolog desteği almak isterseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde uzman arayışınızla ilgili tüm sorularınızı da yanıtlamaya hazırız.

istanbulda en iyi psikolog bulma rehberi

Psikolog Kimdir?

İstanbulda en iyi psikolog kimdir sorusunu cevaplamadan önce psikolog adı verilen ruh sağlığı profesyonellerini tanıyalım. Yazımızın ardından varsa eğer psikologlarla alakalı yanlış bildiğiniz bazı şeyleri unutabileceksiniz.

Psikologlar ülkemizde ne yazık ki birçok yönden yanlış tanıtılan bir meslek grubuna dahil olan profesyonellerdir. Özellikle yerli televizyon dizileri ve sinema filmlerinde psikolog hakkında birçok önyargı barındıran yanlış gösterimler mevcuttur.

Psikologlarla ilgili daha önce deneyim yaşamamış kişiler de televizyon ve sinema sektöründe resmedilen bu psikolog algısını edinirler. Bu durumda en iyi bir uzmanın eğitim anatomisini incelemektir.

Belki bu sayede İstanbulda en iyi psikolog arayışınızda da size bir rehber olabiliriz. Psikoloji üniversitelerin Fen Edebiyat Fakültesi bölümlerinden birisidir.

Bir öğrenci üniversitelerin psikoloji bölümlerini bitirdiğinde psikolog unvanı alır. Psikologlar daha sonra genellikle uzmanlıkları için farklı alanlara yönelirler.

Örneğin; adliyelerde veya cezaevlerinde hizmet vermek için adli psikoloji okumak en iyi yöntemdir. Eğer psikoterapi yapabilmek istiyorsanız en iyi tercih klinik psikoloji okumaktan geçer.

Size göre en iyi psikolog olsun ya da olmasın ki bu göreceli bir kavramdır, klinik psikolog olmak psikolojik destek sunmak için bir şarttır. İstanbulda bir arayışınız mevcut ise zaten birçok alan mezununun klinik psikoloji yüksek lisansını tamamladığını göreceksiniz.

Klinik psikolog olmak için en iyi yol psikoloji okumaktır. Ne yazık ki başta İstanbulda ve Türkiyenin pek çok şehrinde olmak üzere bazı özel ve vakıf üniversiteleri psikoloji bölümü dışındaki bölümlerden de klinik psikoloji bölümlerine öğrenci kabul etmektedirler.

Ancak sevindirici gelişme şudur ki bu üniversitelerin sayısı git gide azalmıştır. Klinik psikoloji yüksek lisans mezunu olan kişi klinik psikolog unvanı almaktadır.

Ancak henüz yine de en iyi şekilde psikoterapi hizmetini sunabilmesi için ekstra bazı eğitimler alması gerekir. Bunun için en iyi yol da psikolog tarafından seçilecek bir psikoterapi ekolüdür.

Bir ekol üzerine yoğunlaşan psikolog için özellikle İstanbulda pek çok eğitim veren akademisyenler mevcuttur. Bu eğitimler genellikle uzun süreli ve yoğun şekilde gerçekleşen süreçlerdir.

En iyi eğitimler de bu noktada uzun soluklu olanlardır. İstanbulda en iyi psikolog arayışınızı sürdürürken en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan birisi de işte bu eğitimlerdir.

Hangi süre zarfında ve en iyi hocalardan alınıp alınmadığına dikkat etmek önemlidir. Bu eğitimlerin ardından sıra İstanbulda en iyi psikolog bulmak için ne yapmanız gerektiğini konuşmaya geldi.

İstanbulda en iyi psikolog kimdir sorusunu cevaplamadan önce en iyi psikolog tanımı için birçok kriteri inceleyebiliriz.

istanbulda en iyi psikolog en pahalı psikolog mudur?

En İyi Psikolog En Yüksek Ücreti Alan Mıdır?

En iyi psikolog en yüksek seans ücretini alan uzmandır diyebilir miyiz? Kesinlikle hayır. Belki sizin için en iyi psikolog olarak belirlediğiniz uzman oldukça yüksek seans ücretlerine sahip olabilir.

Ancak bir şeyin iyi ya da kötü olması ücretiyle belirlenemez. Bu genelleme aslında hayatımızdaki hemen hemen her şey için geçerlidir. Bunu bir örnek üzerinden açıklayalım.

İstanbulda en pahalı restoranlardan birine bir iş yemeği için gittiğinizi düşünün. Daha önce hiç yemediğiniz yemeklerle karşı karşıyasınız ve menüyü incelemeye başlıyorsunuz.

Sonra fark ediyorsunuz ki aslında sizin daha sık tükettiğiniz yemeklerle bu yemeklerin malzemeleri birbirinin aynısı. Ancak menüdeki fiyatlar oldukça yüksek ve bir sipariş veriyorsunuz.

Biraz sonra yemek geliyor ancak bu yemeğin tadı hiç sizi memnun etmiyor. Bir kısmını yedikten sonra bırakıyorsunuz ve iş yemeği sonlanıyor.

Şimdi İstanbulda en pahalı restoran aynı zamanda İstanbulda en iyi restoran mıdır? Bu durum gerek bedensel gerekse ruh sağlığı merkezleri için de söz konusudur.

Bugün İstanbulda bir devlet hastanesinde çalışan bir doktor en iyi hekimlik hizmetini sunabiliyorken İstanbulda en iyi özel hastanelerden birinde bir hekim tarafından iyi bir sağlık hizmeti alamayabilirsiniz.

Bu durum psikologlar için de geçerlidir. İstanbulda en iyi psikolog olarak bir arkadaşınızın tavsiye ettiği uzman sizinle hiç uyum sağlamayabilir. Bu nedenle şunu belirtmeliyiz ki İstanbulda en iyi psikolog en yüksek seans ücretlerini alan psikolog değildir.

istanbulda en iyi psikolog en pahalı semtlerde mi bulunur

En İyi Psikolog En Pahalı Semtlerde Mi Olur?

Bir diğer yanlış inanış da en iyi psikolog en iyi semtlerde hizmet verir inanışıdır. Böyle bir genelleme de doğru değildir elbette.

Bu durumda İstanbulda en iyi psikolog olarak görülebilecek kişilerin en yüksek gelir grubunun ikamet ettiği bazı semtlerde bulunması gerekmektedir.

Örneğin; İstanbulda en iyi psikolog bu durumda Anadolu yakası için Bağdat Caddesi üzerinde ofisi olan ruh sağlığı profesyoneli olmalıdır.

Öte yandan, eğer bu inanış doğru olsaydı, İstanbulda en iyi psikolog Avrupa yakası için Nişantaşı veya Bebek gibi semtlerde ofisi olan psikologlar arasında olmalıydı.

Peki en iyi psikolog her zaman en iyi ekonomik şartlara sahip psikolog mudur? En iyi psikoloğun kim olduğuna bakmak için ekonomik şartlardan ziyade bazı donanım ve tecrübe ile ilgili özelliklere bakmak gerekir.

Bir psikoloğun en iyi olarak kısıtlanması bile yanlışken sadece ekonomik koşullarından dolayı ofisinin bulunduğu yer üzerinden çıkarım yapmak doğru değildir.

istanbulda en iyi psikolog en iyi üniversitelerden mi mezundur

En İyi Psikolog En İyi Üniversitelerden Mi Mezundur?

İstanbulda en iyi psikolog arayışında olan bireylerin aklına takılan bir diğer soru işareti de eğitimin nerede alındığıdır. Aslında bu durum sadece psikologlar ve danışanlarını ilgilendiren bir soru işaretini göstermez.

Tüm sağlık alanında da aynı soru işaretleri bireylerin zihnini kurcalamaktadır. Ameliyat olmak isteyen biri cerrah seçiminde İstanbulda en iyi cerrahları araştırırken hangi üniversitelerden mezun olduğuna bakmak isteyebilir.

Elbette bu danışanın veya hastanın en doğal hakkıdır. Ancak her zaman en iyi üniversitelerden mezun olan hekimler en iyi cerrahlardır diyemeyiz. Bu soru işaretini şu yönden psikologlara dair inceleyebiliriz.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) bünyesinde kurulmuş ve tam adı “University Ranking by Academic Performance” olan URAP Türkiye’de mevcut yüksek eğitim kurumlarını başarılarına göre değerlendirmek amacıyla bazı yöntemler geliştiren ve bunu kamuoyuyla paylaşan bir laboratuvardır.

Bu kuruluşun 2020 verilerine göre, en iyi üç üniversite sırasıyla Hacettepe Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi olarak belirlenmiştir.

Bu sıralamaya göre İstanbulda en iyi psikoloji bölümlerinden birine sahip olan Bilgi Üniversitesi 107.sıradadır. Psikoloji üzerine yoğunlaşan ve kendi alanında oldukça fazla yatırım yapan Üsküdar Üniversitesi ise 115. sıradadır.

Tıp alanı üzerinden düşünürsek dünyaca ünlü ve köklü geçmişe sahip İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ülkemizdeki en iyi tıp fakültesi sıralamasında 9.sırada kalmıştır.

Bugün gerek İstanbulda gerekse başka şehirlerde en iyi ve başarılı hekimlerimiz ise Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur. Şimdi aynı kuruluşun 2022 verilerine göz atalım.

2020 yılındaki ilk iki sıra değişmezken İstanbul Teknik Üniversitesi yerini 2022 yılında İstanbulda Koç Üniversitesi’ne bırakmıştır. İki yıl içerisinde yaşanan bu değişiklik bu kurumlardan mezun olan bir psikoloğun en iyi olma sıfatını değiştirebilir mi?

Bu yönden bakarsak dünyada ilk 500 üniversite sıralamasına girebilen Türk üniversite sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. İstanbulda en iyi psikolog arayan kişiler bu bakış açısıyla yurtdışından mezun olmuş profesyonelleri tercih etmeye çalışabilirler.

Yurtdışından mezuniyetle ilgili konu açıldığında şunu belirtmemiz gerekir ki özellikle Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bazı en iyi üniversitelerden mezun olmanın avantajları vardır.

Psikolog en iyi yurtdışı üniversitelerden mezun olduğunda dil konusunda kendisini geliştirmiş olur. Böylece daha çok akademik araştırma yapabilir.

Akademik araştırmalara ne kadar yönelirse ve yabancı kaynakları okuyabilirse o kadar da fazla kendisini geliştirebilir. Ayrıca belli başlı yurtdışı üniversitelerde akademik başarı da oldukça yüksektir.

Ancak bu da elbette İstanbulda en iyi psikolog demek yurtdışından mezun olmuş psikolog demek değildir. En iyi psikolog sizinle en iyi ortaklığı kurabilendir.

istanbulda en iyi psikolog

En İyi Psikolog İstanbulda Mı Bulunur?

İstanbul ülkemizin nüfusu dolayısıyla en kalabalık ilidir. İstanbulda yaklaşık 20 milyona yakın bir nüfus vardır ki toplam nüfusun yaklaşık dörtte birine denk gelmektedir.

Bu da demektir ki Türkiyede yaşayan her dört kişiden birisi İstanbulda ikamet etmektedir. İstanbulda psikolog bulmak diğer illere göre nispeten daha kolaydır.

Eğitim, iş ve finans dünyasının kalbi ülkemizde İstanbulda attığı için farklı bir şehirden gelip İstanbulda eğitim alan psikologlar da daha sonra İstanbulda çalışmak durumunda kalırlar.

Dolayısıyla İstanbulda psikolog bulmak daha kolaydır. İstanbulda en iyi psikologlar mı çalışır sorusu ise biraz daha yoğunlukla alakalıdır. İstanbulda toplam 10000 psikolog mevcut ise bu sayı Kastamonuda ise belki 100 civarında olabilir.

Dolayısıyla İstanbulda en iyi psikolog seçeneklerini bulmak daha kolay olabilir. Ancak Kastamonuda ikamet edip psikoterapi hizmeti veren 100 psikoloğun kendisini oldukça iyi geliştirip psikoterapi hizmetini yüksek kalitede sunabileceğini de unutmamak gerekir.

Diğer sorularda olduğu gibi bu soruda da cevap tamamen kişinin bireysel beklentilerine kalmıştır. İstanbulda en iyi psikolog tamamen sizin beklentilerinize göre cevap bulunabilecek bir tanımdır.

istanbulda en iyi psikolog kimdir?

Peki İstanbulda En İyi Psikolog Kimdir?

İstanbulda en iyi psikolog sizinle en iyi iletişimi kurabilendir. Bunu psikoterapi sürecini detaylı şekilde inceleyerek açıklayalım. Bir psikolog ile görüşmek için randevu aldınız ve görüşme günü ve saatinde klinikte bulundunuz.

İlk kez bir psikologla görüştüğünüz için süreç hakkında bir bilginiz olmadığını düşünün. Şimdi sizin için en iyi olan şeyi yapıp kendinize yatırım yapma zamanı geldi. Seans odasına girdiniz.

Beklentileriniz oldukça yüksek çünkü bir arkadaşınızın söylediğine göre görüşmeye geldiğiniz uzman İstanbulda en iyi psikolog. Size ilk seansın nasıl bir şekilde gerçekleştirileceğinden kısaca bahsetti ve seans başladı.

İlk seans bir tanışma seansı ancak psikolog ile ilgili görüşünüz hiç de olumlu değil. Belki sizinle alakalı belki de psikoloğun tutumuyla ilgili bu görüşleriniz.

İlk görüşmenin sonunda psikoloğunuz sizinle bir sonraki seansta neler yapabileceğinizden bahsetti ve görüşme sona erdi. İstanbulda en iyi psikolog olarak lanse edilen kişi aslında sizin için hiç de iyi hisler oluşturmadı.

İşte biz buna psikolog ve danışan arasındaki ilişkinin inşaası diyebiliriz. Bu süreç belki de psikoterapi sürecinin en başlarında yer alması itibariyle en önemli kısımlarından bir tanesidir.

Bir psikolog ne kadar donanımlı olursa olsun danışanıyla ilişki kurmakta zorlanıyorsa psikoterapide verimli olması zordur. Benzer şekilde, danışan da psikoloğuyla ilgili olumsuz bir görüşe, önyargıya veya aşırı beklentilere sahip ise yine ilişki kurulması zorlaşacaktır.

Hatta bu süreçte danışanın psikoterapi seanslarına devamlılığı da olumsuz şekilde etkilenebilecektir. Buradan şu özeti çıkarabiliriz. İstanbulda en iyi psikolog sizinle en iyi iletişim kuran uzmandır. İşte bu sebeple hangi uzmanla görüşmek istediğiniz bu noktada belirleyici olacaktır.

istanbulda en iyi psikolog kadın

Kadın Psikolog Mu Erkek Psikolog Mu Seçmeliyim?

Bireyin psikoloğunu seçerken en sık sorduğu sorulardan birisidir psikoloğun kadın veya erkek olduğu. Kadın veya erkek psikolog seçimi elbette danışanın kendi kararını yansıtır.

Bazı danışanlar erkek psikologlar ile daha iyi çalışabilirken bazı danışanlar ise kadın psikologlar ile çalışabilir. Bazılarına göre ise uzmanın cinsiyeti hiçbir önem teşkil etmez.

Bu durum başvuru nedeni olan ruhsal sorunla da ilgili değildir üstelik. Genel kanı cinsel sorunlar yaşayan çiftlerin karşı cinse mensup bir uzmanla çalışmasının çok daha zor olduğu yönündedir ancak bu düşünceyi destekleyen güçlü bir araştırma yoktur.

Araştırmalar da zaten toplumun tamamını temsil etmez. Örneğin; vajinismus nedeniyle psikoloğa başvuran bir kadın erkek uzman ile çok iyi uyum ve işbirliği yakalayabilir.

Benzer şekilde, cinsel isteksizlik sebebiyle başvuran bir erkek danışan da kadın psikologla çok iyi ilişki kurabilir.

Yaşadığı sorunları hemcinsine anlatma zorunluluğu olmadığı gibi hemcinsi bir uzmanla seans yapmak isteyen bir danışanın isteği de oldukça doğal ve özgür bir seçim olarak değerlendirilmelidir.

Hangi uzmanla görüşme noktasında kendinizi daha rahat hissediyorsanız onunla görüşmeyi tercih etmeniz önerilmektedir.

Biraz önce de belirttiğimiz gibi İstanbulda en iyi psikolog olarak tarif edilen bir uzmanla görüşmek nasıl size iyi gelmeyebilirse çok da tercih etmeyeceğiniz ancak yönlendirildiğiniz bir uzman ile görüşmek de sizi mutlu etmeyebilir.

Unutulmasın ki psikoterapi bir ruhsal değişim yolculuğudur ve bazen bu yolculuk uzun bir zaman alabilir. Bu süreçte psikoterapist ile danışanı bu yolculuğun yoldaşlarıdır ve yolculuk esnasında profesyonel bir işbirliği kurmaktadırlar.

Yola kiminle çıkacağınız önemlidir ancak yola çıkarken kime güven duyduğunuz da elbette önemli olacaktır.

istanbulda en iyi psikolog

Türkiye'de Ünlü Psikologlar Kimlerdir?

 

Muzaffer Şerif Başoğlu

Dünya psikoloji tarihine önemli katkılarda bulunmuş bir Türk psikologdur. Modern sosyal psikolojinin kurucularından biridir. Araştırmaları sonucunda sosyal psikoloji alanına önemli katkılarda bulunmuştur.

Bu alandaki çalışmalarının en önemlisi “Robbers Mağarası Deneyi”dir. Bu parametreleri sistematik olarak inceleyen ilk kişi Muzaffer Şerif Başoğlu’dur ve günümüzün siyasi, ırksal ve milliyetçi çalışmalarında tartışmasız kabul görmüş ve dinamiklerini ortaya koymuştur.

Erol Güngor

Erol Güngör, 1961 yılında İstanbul Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Deneysel Psikoloji Bölümü’nde asistan olarak çalıştı. Daha sonra sosyal psikoloji ile ilgilenmeye başladı.

Sosyal psikoloji alanında birçok önemli eseri Türkçe’ye çevirdi. 1965 yılında doktorasını tamamlayan Erol Güngör, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir üniversitede uluslararası bir ekibin araştırmasında da yer aldı. Araştırmaları ile Türk sosyal psikolojisinin gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur.

Hale Bacakoğlu

Görme engellilerin hayata nasıl entegre olabileceklerine mükemmel bir örnek oluşturan Hale Bacakoğlu, 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü kazandı.

Mezun olduktan sonra görme engelli çocuklar için eğitim alanında doktorasını aldı. 2003 yılında görme engelli çocuklara eğitim olanağı sağlamak amacıyla Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ni kurdu.

Hale Bacakoğlu, yaptığı başarılı çalışmalar sonucunda 2006 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Görme Engelliler Daire Başkanlığı’na atanarak ilk engelli kadın başkan konumuna geldi. Bu alanda görme engelli çocuklarla da çalışılan “kapsayıcı eğitim”i yaygınlaştırmaya çalıştı.

Çiğdem Kağıtçıbaşı

Sosyal psikolojinin kurucularından ve uluslararası psikoloji dünyasının en önemli isimlerinden biri olan Türk bilim insanıdır. Çalışmaları, kültürler arası bakış açılarını dikkate alarak insan gelişimi ve aile arasındaki ilişkiye baktı.

Bu çalışmanın sonucunda, ABD’nin psikolojideki egemenliğine karşı çıkmasına rağmen, ABD’den en yüksek övgüyü aldı. Türkçe ve İngilizce olarak 200’den fazla bilimsel makale yayınlamış ve 28 kitap yazmıştır.

Genel olarak, araştırmaları gelişim psikolojisine dayanmaktadır. Bunlar aile, yetiştirme, erken çocukluk  ve kültürel insan gelişimi gibi teorik ve pratik konulardır. 

Üstün Dökmen

2008 yılında Küçük Şeyler adlı çalışmasıyla Türkiye Yazarlar Birliği Deneme Ödülü’nü kazandı. 2006 yılında  15 şehirde 24 okulu olan Küçük Şeyler adında bir anaokulu zinciri açtı.

Birçok akademik yayını ve makalesi bulunan Üstün Dökmen aynı zamanda şiir kitapları da yazmaktadır.

Doğan Cüceloğlu

Geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz ve ülkemizde en tanınan psikologlar arasında gösterilen Doğan Cüceloğlu ülkemizin iletişim psikolojisi alanındaki en önemli isimlerinin başında gelir.

İletişim psikolojisi odaklı bir psikologdur, 40’ın üzerinde bilimsel makale yazmıştır ve çeşitli toplumlarda bilimsel psikoloji çerçevesinde gelişim psikolojisi üzerine seminerler vermiştir.

Pek çok kitabında Türklerin duygu, düşünce ve davranışlarını inceler. Birçok bilimsel dergide yayınlanan makaleleri bulunmaktadır.

istanbulda en iyi psikolog

Mentalium Psikoloji Kimdir?

Mentalium Psikoloji 2019 yılında İstanbulda en iyi psikolog desteğini sunma gayesi ve ümidiyle yola çıkmıştır. İlk şube olarak Kadıköy ilçesinin Göztepe semtinde kurulan merkezimizin 2021 yılı İstanbulda ikinci şubesi Şişli Mecidiyeköy de açılmıştır.

İstanbulda hem Kadıköy hem de Şişli merkezlerimizde en iyi psikolog hizmetini sunabilmek için gayret sarf etmekteyiz. Bu konudaki temel düşüncemiz psikolojik desteğin belli bir standartta ve güvenilir şekilde sunulmasıdır.

Bu noktada hedefimiz belli standartlarda ve ulaşılabilir psikoterapi desteğini danışanlarımız ve potansiyel danışanlarımıza sunabilmektir. Merkezimiz bünyesinde çalışan psikoterapistlerimizin tamamı psikoloji lisans eğitimlerini tamamlayan ruh sağlığı profesyonelleridir.

Psikoterapist olabilmek için karşılanması gereken tüm şartları yerine getiren uzmanlarımızın tamamı yüksek lisans eğitimlerini de klinik psikoloji alanında tamamlamışlardır.

Uzmanlık eğitimlerinden sonra ise psikoterapi ekollerinden en az birisi üzerinde yoğunlaşan psikolog arkadaşlarımız İstanbulda en iyi eğitmenlerden eğitimlerini almışlardır.

Psikoterapi desteği konusunda deneyimli olan psikologlarımız tüm yaş aralıklarıyla çalışmaktadır. Uzmanlarımızın tamamı ergen ve yetişkin danışanlarımızla çalışabilmektedir.

Ancak şu anda çocuk psikoloğu olan çalışma arkadaşımız ise İstanbulda yalnızca Kadıköy Göztepede bulunan şubemizde çocuk danışanlarına psikolojik destek sunmaktadır.

Merkezimizde hem bireysel hem de aile çift terapisi konusunda destek sunulmaktadır. Bireysel psikolojik destek alanlarımız arasında başta depresyon, anksiyete, travma, OKB, sosyal fobi, DEHB, panik atak, kişilik bozukluğu, özgül fobi ve ilişki sorunları olmak üzere pek çok ruhsal sorun bulunmaktadır.

Ayrıca aile ve çift terapisi de sağlanmaktadır ancak bu noktada hangi uzmanın destek sağlayabileceğini bize ulaşarak sorabilirsiniz. İstanbulda en iyi psikolog desteğini sunabilecek pek çok uzman bulunmaktadır.

Biraz önce de belirttiğimiz gibi danışan adayları pek çok kriteri göz önüne alarak uzman arayışına girebilir. Burada hangi kritere dikkat edileceği de kişinin kendi özgür kararına bağlıdır.

Eğer siz de İstanbulda bir psikolog arayışına sahipseniz, Mentalium Psikoloji uzman psikolog kadrosuyla size bireysel psikoterapi veya aile çift terapisi sunma noktasında hizmet sunmak için hazırdır. Bizimle iletişime istediğiniz zaman geçebilirsiniz.

Kadıköy Göztepe Şube

Göztepe Mh. Fahrettin Kerim Gökay Cd.

No: 240 D: 7 Eren Apt.

Kadıköy / İstanbul

Mentalium Psikoloji Kadıköy psikolog alternatifleri arasında öne çıkan bir psikolojik danışmanlık merkezidir. Eğer aradığınız İstanbul psikolog seçenekleri arasında uygun fiyatlı, etik çalışan ve kurumsal bir merkez ise bizi tercih edebilirsiniz.

Mentalium Psikoloji © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.